Slovak Czech English German Hungarian
Rodinný dom - Považany
189.000,00 EUR
Považany.
Rodinný dom - Považany
Výpis stavu: Aktívny
Vlastnosť reality: Rodinný
Číslo ponuky: 254
Typ reality: na predaj
Miestnosti: 6
Spálne: 5
Postavené (alebo vlastníctvo pozemku) od roku: 1973
Veľkosť pozemku: 2069 m²
Rozloha priestorov: 300 m²

! Rezervácia ! Iba 3 km od Nového Mesta nad Váhom, ponúkame na predaj veľký rodinný dom, ktorý  poskytne pohodlné bývanie aj pre veľkú rodinu. Dom je síce situovaný pri hlavnej ceste cez obec, ale prislúchajúci pozemok je dostatočnou kompenzáciou tejto polohy.

Jedná sa o klasický dom s tromi podlažiami :

-        Kompletné podpivničenie, suterén,  kde sa nachádza technická miestnosť – kotolňa s plynovým kotlom, ktorý zaisťuje vykurovanie domu,  komora,  v ktorej je aj elektrický bojler na ohrev vody, dielňa a miestnosti ktoré slúžia ako skladové priestory. V pivničných priestoroch je vedená aj nová  vodovodná  a kanalizačná prípojka, ktorú treba iba dopojiť. Momentálne je dom zásobovaný vodou z vlastnej studne, odpad je vedený do žumpy.    

-        Na prízemí za zádverím je otvorená kuchynská časť s dvomi komorami, so vstupom do obývacej izby, hosťovskej izby, spálne, ktorá je prepojená so zimnou záhradou – do zimnej záhrady je možný vstup aj z dvora. V prízemnej časti sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC.

-        Na poschodí je veľká rodinná kúpeľňa, 3 izby so šatníkmi, plus samostatný šatník.   Izby vedúce do kľudného dvora, záhrady sú prepojené veľkou terasou.

Dom v priebehu posledných rokov prešiel postupnou rekonštrukciou: nová strešná krytina Bramac, elektroinštalácia v medi, výmena okien, dverí – exteriérových,  nová kuchynská linka,  

Prislúchajúci pozemok o výmere 2069 m2, svojou veľkosťou je vhodný aj na chov domácich zvierat, resp. vybudovanie veľkého bazéna – všetko podľa predstáv nového majiteľa, momentálne je vo dvore vybudovaný altánok, plus otvorený prístrešok – garážové státie.

Žádné mí­sto k dispozici
No reviews for house
V prípade Vášho záujmu nás prosím neváhajte osloviť na dostupných kontaktoch uvedených v sekcii kontakt, alebo pomocou integrovaného kontaktného formulára

RODINNÉ DOMY, CHATY A INÉ

RODINNÉ DOMY

BYTY

BYTY

POZEMKY

POZEMKY

S5 BOX

WEBHOSTING EARTH