Slovak Czech English German Hungarian
3 izbový byt v Trenčíne
125.000,00 EUR
Trenčín, Pod Sokolice.
3 izbový byt v Trenčíne
Výpis stavu: Aktívny
Číslo ponuky: 209
Typ reality: na predaj
Miestnosti: 3
Spálne: 2
Postavené (alebo vlastníctvo pozemku) od roku: 2006
Veľkosť pozemku: 1 m²
Rozloha priestorov: 76 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s podlahovou výmerou 76 m2 na 1. poschodí tehlového obytného domu postaveného v roku 2006. Byt pozostáva z 3-roch obytných miestností a príslušenstva. Príslušenstvo pozostáva z  priestrannej chodby, kuchyne, kúpeľne, samostatné WC, 2 x balkón a samostatná pivnica v suteréne. Byt má dobré dispozičné riešenie, izby sú prístupné z chodby, nepriechodné, pričom v pôvodnej obývacej izbe bola primurovaná samostatná detská izba s prístupom na balkón. Kuchynská linka je na mieru. Okná sú plastové s vonkajšími žalúziami. Vykurovanie je vlastné,  plynovým kotlom + elektrický bojler na ohrev vody nachádzajúci sa v pivnici. 

Obytný dom sa nachádza v blízkosti obchodného centra MAX, v blízkosti  športovísk,  železničnej a autobusovej stanice. Okolie sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou ( základná, materská škola, oddychová zóna, detské ihriská)  Parkovanie pri bytovom dome je bezproblémové  ( vnútorný dvor alebo priľahlá komunikácia pred domom ktorá je v osobnom vlastníctve majiteľov bytového domu)

Žádné mí­sto k dispozici
No reviews for house
V prípade Vášho záujmu nás prosím neváhajte osloviť na dostupných kontaktoch uvedených v sekcii kontakt, alebo pomocou integrovaného kontaktného formulára

RODINNÉ DOMY, CHATY A INÉ

RODINNÉ DOMY

BYTY

BYTY

POZEMKY

POZEMKY

S5 BOX

WEBHOSTING EARTH