Slovak Czech English German Hungarian
Polyfunkcia - Moravské Lieskové
139.900,00 EUR
Moravské Lieskové.
Polyfunkcia -  Moravské Lieskové
Výpis stavu: Aktívny
Číslo ponuky: 214
Typ reality: na predaj
Miestnosti: 5
Spálne: 1
Postavené (alebo vlastníctvo pozemku) od roku: 1946
Veľkosť pozemku: 1266 m²
Rozloha priestorov: 180 m²

V peknej lokalite obce Moravské Lieskové - Bučkovec, ponúkame na predaj  veľmi zaujímavú nehnuteľnosť : rodinný dom vhodný na okamžité nasťahovanie, spolu s malou prevádzkou, ktorá je vhodná ako pohostinstvo, prípadne je možnosť zmenu podnikateľského zámeru podľa požiadaviek majiteľa. Každý s objektov má pridelené svoje súpisné číslo.

1.- 2 izbový rodinný domček je čiastočne podpivničený, postavený z nepálenej tehly, suchý. Dom je napojený na elektrinu, plyn, obecnú kanalizáciu, zásobený s vodou z vlastnej studne, pričom voda je upravovaná zmäkčovačom vody  s UV lampou. Elektrina v celom dome je v medi, okná plastové, podlahy sú vybetónované - plávajúce v kombinácii s dlažbou. V kúpeľni je sprchový kút, samostatné WC. Dominantou obývacej miestnosti je  keramická pec, vykurovanie domu je plynovým kotlom, alebo kotlom na tuhé palivo ktorý sa nachádza v pohostinstve.

2. - podnikateľská časť, ktorá slúžila ako pohostinstvo, má 3 miestnosti, sociálne zázemie, kuchynku. Je napojená na všetky inžinierske siete, kúrenie je riešené kotlom na tuhé palivo, pričom je možné kombinovať kúrenie plynovým kotlom ktorý sa nachádza v rodinnom dome. V letnom období je veľkou výhodou prestrešená terasa so sedením.    V prednej časti pozemku je veľká vykurovaná garáž, s jamou, pripojená na elektriku a vodu.

K nehnuteľnosti prislúcha pozemok o výmere 1266 m2.

Žádné mí­sto k dispozici
No reviews for house
V prípade Vášho záujmu nás prosím neváhajte osloviť na dostupných kontaktoch uvedených v sekcii kontakt, alebo pomocou integrovaného kontaktného formulára

RODINNÉ DOMY, CHATY A INÉ

RODINNÉ DOMY

BYTY

BYTY

POZEMKY

POZEMKY

S5 BOX

WEBHOSTING EARTH