Slovak Czech English German Hungarian
Rodinný dom - Nové Mesto nad Váhom
319.000,00 EUR
Nové Mesto nad Váhom.
Rodinný dom  - Nové Mesto nad Váhom
Výpis stavu: Aktívny
Číslo ponuky: 190
Typ reality: na predaj
Miestnosti: 4
Spálne: 3
Postavené (alebo vlastníctvo pozemku) od roku: 2005
Veľkosť pozemku: 876 m²
Rozloha priestorov: 200 m²

!  Znížená cena !Vo vyhľadávanej tichej lokalite Nového Mesta nad Váhom ponúkame na predaj 4 izbový rodinný/ vilový   dvojpodlažný  dom s príslušenstvom.

Dispozične je dom riešený: na prvom vstupnom podlaží je zádverie, vstupná chodba, schodisko, pracovňa, veľká obývačka spojená s jedálenským kútom, kuchyňa, WC, kotolňa, sklad – technická miestnosť, a garáž pre 2 autá so vstupom zvonka a taktiež aj so vstupom do interiéru.

Druhé podlažie : schodisko,  chodba, 2 detské izby, kúpeľňa, rodičovská spálňa s vlastnou kúpeľňou. Dve  izby majú balkóny orientované na južnú stranu.

Samotná stavba bola postavená z nasledovných kvalitných materiálov :

-        Stavba je postavená na betónových pásoch, obvodové a nosné múry sú hrúbky 30 cm, zateplená, stropy sú železobetónové , plechová krytina Titanzink. Okná sú hliníkové s izolačným dvojsklom,   vonkajšie hliníkové elektrické žalúzie .

-        Materiály používané v interiéri domu sú kvalitné, schodisko kovové so stupňami  z dreveného masívu, taktiež interiérové dvere sú z tvrdého masívu, podlahy keramická dlažba a veľkoplošný drevený parket,.

-        Kuchynská linka je vybavená zabudovanými spotrebičmi,/  umývačka riadu, keramická varná doska, elektrická rúra, digestor/

-        V  garáži je segmentová brána s elektrickým pohonom.

-        Vykurovanie domu a ohrev vody je riešené plynovým kondenzačným  kotlom Buderus so zásobníkom

-        Súčasťou domu je nádherná presklená zimná záhrada s podlahovým vykurovaním

-        Celý pozemok je oplotený, záhrada udržiavaná s výsadbou okrasných kvetín, drevín a ovocných stromov s automatickou závlahou.  

-        Dom je napojený na všetky inžinierske siete, plus voda na polievanie je dodávaná z vlastnej studne.

Nehnuteľnosť svojou polohou, vynikajúcim  dispozičným riešením a vybavením  poskytne úžasné bývanie aj pre náročného klienta.  

Žádné mí­sto k dispozici
No reviews for house
V prípade Vášho záujmu nás prosím neváhajte osloviť na dostupných kontaktoch uvedených v sekcii kontakt, alebo pomocou integrovaného kontaktného formulára

RODINNÉ DOMY, CHATY A INÉ

RODINNÉ DOMY

BYTY

BYTY

POZEMKY

POZEMKY

S5 BOX

WEBHOSTING EARTH