Slovak Czech English German Hungarian
3 izbový Nové Mesto nad Váhom
139.000,00 EUR
Športová, Nové Mesto nad Váhom, 91501, Nové Mesto nad Váhom.
3 izbový Nové Mesto nad Váhom
Výpis stavu: Aktívny
Vlastnosť reality: Byt
Číslo ponuky: 267
Typ reality: na predaj
Miestnosti: 3
Spálne: 2
Postavené (alebo vlastníctvo pozemku) od roku: 1980
Rozloha priestorov: 69 m²

! Rezervácia ! Ponúkame na predaj 3 izbový panelový byt v Novom Meste nad Váhom, v širšom centre mesta . Obytný dom, v ktorom sa byt nachádza prešiel značnou rekonštrukciou : - Nová strecha - Zateplenie obytného domu, nový fasádny náter - Rekonštrukcia balkónov, - Nový priestranný výťah - Vstupné dvere s elektronickým vrátnikom, hlavné aj vedľajšie - Nové schránky - Kamerový systém vo vestibule aj vo výťahu, v spoločných priestoroch - Výmena vodovodných stúpačiek, hlavného plynového rozvodu Byt, ktorý ponúkame je na II. poschodí s podlahovou výmerou 68,8 m2, prešiel pred piatimi rokmi kvalitnou kompletnou rekonštrukciou a to :

- Nové okná, drevené, zasklenie balkóna, čím sa rozšíril obytný priestor

- Nové rozvody ektroinštalácie , kompletne v medi . Pri rekonštrukcii týchto rozvodov sa kapacitne rátalo s možnou výmenou sporáka za elektrický, prípadne indukcia.

- značkové bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere z masívu

- kvalitné nové podlahy v celom byte

- nové radiátory

- pri rekonštrukcii kúpeľne bol rozšírený pôvodný priestor, WC s malým umývadlom je samostatné - kuchynská linka na mieru Byt má potravinovú komoru, plus šatník vo vstupnej chodbe a veľkú vstavanú skriňu.

Dispozične je veľmi dobre riešený, nakoľko sú všetky izby nepriechodné. Súčasťou bytu je murovaná komora v suteréne obytného domu. Okolie celého obytného domu je oplotené, uzavreté, nakoľko rozľahlý prislúchajúci pozemok domu je vo vlastníctve spoločenstva vlastníkov bytov Na tomto pozemku je kotolňa, ktorá zabezpečuje vykurovanie obytného domu a ohrev teplej vody. Táto nehnuteľnosť je zaujímavá nielen polohou obytného domu, výhodného poschodia, ale aj kvalitnou kompletnou rekonštrukciou, bez amortizácie, nakoľko po ukončení prác nebola majiteľmi využívaná a je vhodná na okamžité nasťahovanie

Žádné mí­sto k dispozici
No reviews for house
V prípade Vášho záujmu nás prosím neváhajte osloviť na dostupných kontaktoch uvedených v sekcii kontakt, alebo pomocou integrovaného kontaktného formulára

RODINNÉ DOMY, CHATY A INÉ

RODINNÉ DOMY

BYTY

BYTY

POZEMKY

POZEMKY

S5 BOX

WEBHOSTING EARTH