Slovak Czech English German Hungarian
5 izbový Rodinný dom Nové Mesto nad Váhom
295.000,00 EUR
Nové Mesto nad Váhom, Zahúmenice.
5 izbový Rodinný dom  Nové Mesto nad Váhom
Výpis stavu: Aktívny
Číslo ponuky: 227
Typ reality: na predaj
Miestnosti: 5
Spálne: 4
Postavené (alebo vlastníctvo pozemku) od roku: 2010
Garáže: 1
Veľkosť pozemku: 1073 m²
Rozloha priestorov: 175 m²

Ponúkame na predaj  5 izbový rodinný dom, postavený v už zabývanej lokalite Nové Mesto nad Váhom, Záhumenice s výmerou pozemku 1073 m2. Dom je umiestnený vo svahovej časti tejto lokality,  momentálne ako posledná stavba. Do členitého terénu stavebník umiestnil nádhernú rodinnú vilu, pričom nevýhody rovného terénu po nákladných  terénnych úpravách zmenil   na jedinečnosť tejto nehnuteľnosti. Vzhľadom k tomu, že je posledný v rade a cestná komunikácia nad ním je len ubitá cesta do lesa , poskytne budúcim vlastníkom absolútny kľud a súkromie.

Dom bol postavený v roku 2010, skolaudovaný v roku 2011 , je postavený z pálenej tehly Porotherm, zateplený 10 cm polystyrénom. Je zabezpečený alarmom, elektronickým video vrátnikom ,    napojený na elektrickú energiu, obecný vodovod, kanalizácia je riešená do septiku, ktorá ústi priamo do oporného múra, čiže manipulácia je možná   bez prítomnosti majiteľov.

Dispozícia domu :  prízemná časť : vstupná hala, WC so sprchovým kútom, otvorená kuchyňa s obývacou časťou, hosťovská izba,  úložný priestor pod  schodiskom. Dominantou obývacej izby je krb s prieduchmi do každej izby , v povalovom priestore je ventilácia, ktorá zabezpečuje rovnomerný rozptyl  dodávaného tepla do izieb s možnosťou regulácie teploty.

Na poschodí  sú 3 samostatné spálne, plus veľká kúpeľňa. Izby majú balkóny, pričom prízemná hosťovská izba a obývacia izba má východ na prislúchajúci nádherný pozemok.

Vykurovanie domu plus ohrev vody je riešený elektrickým kotlom a bojlerom.

V zadnej časti   pozemku sa nachádza bazén so soľnou úpravou vody a solárnou sprchou, malý altánok, plus zeleninová záhradka. Celý pozemok je zaujímavý, jedinečný,  udržiavaný s okrasnými drevinami, oplotený. Pri samotnom vstupe do domu je umiestnená garáž  s automatickou bránou o výmere 24 m2.

Táto veľmi zaujímavá nehnuteľnosť poskytne úžasné bývanie aj veľmi náročnému  klientovi , predovšetkým svojim dominantným postavením sa vymyká všednému priemeru obvyklých novovytvorených lokalít a možno čaká práve na VAS !!!!!!!!!!

V prípade rýchleho jednania možná dohoda s cenou.

Žádné mí­sto k dispozici
No reviews for house
V prípade Vášho záujmu nás prosím neváhajte osloviť na dostupných kontaktoch uvedených v sekcii kontakt, alebo pomocou integrovaného kontaktného formulára

RODINNÉ DOMY, CHATY A INÉ

RODINNÉ DOMY

BYTY

BYTY

POZEMKY

POZEMKY

S5 BOX

WEBHOSTING EARTH