Slovak Czech English German Hungarian
Výpis stavu: Aktívny
Číslo ponuky: 193
Typ reality: na predaj
Miestnosti: 4
Spálne: 3
Postavené (alebo vlastníctvo pozemku) od roku: 2010
Veľkosť pozemku: 640 m²
Rozloha priestorov: 250 m²

V tichej bočnej uličke obce Beckov ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom. Dom prešiel cca pred 10 rokmi nasledovnou rekonštrukciou : nová strešná krytina, elektroinštalácia v medi, stropové osvetlenia so sadrokartónom, alarm, elektronický vrátnik,   nová vodovodná a kanalizačná prípojka, podlahy v celom dome, nová kuchynská linka, interiérové dvere na mieru z masívu, schody do oddychovej zóny z masívu, rekonštrukcia existujúcich kúpeľní. Dom je kompletne podpivničený : v tejto časti je technická miestnosť s plynovým  kotlom, zásobníkom na ohrev vody, zmäkčovač vody, čerpadlo do studne, dielňa, pracovňa, resp. kancelária, práčovňa, garáž s automatickou bránou. V prízemnej časti za zádverím je vstupná chodba vedúca do obývačky, ktorá je spojená s jedálňou. Dominantou tejto miestnosti je veľký zabudovaný krb s prieduchmi, ktorý vykúri celú nehnuteľnosť. Zo samostatnej kuchyne je vchod do peknej zimnej záhrady a vstup do pivničných priestorov. Výhodou prízemnej časti je existujúca kúpeľňa so sprchovým kútom , WC a hosťovská, resp. detská izba. Na 1. poschodí je malá galéria, 2 spálne so vstavanými skriňami, rodičovská kúpeľňa, balkón do vnútorného dvora, z ktorého vedú schody na povalu.  Dom je zateplený, bez náteru fasádnej farby.Pozemok za domom je upravený, s automatickou závlahou, obklopený zeleňou. Na pozemku sa nachádza altánok s nádherným výhľadom na hrad Beckov. V bočnej časti pozemku je prestrešenie určené na parkovanie autom. Vstup do garáže z prednej časti domu je taktiež prestrešený.  K domu prislúcha pozemok o výmere 640 m2.

Táto veľmi zaujímavá nehnuteľnosť je vhodná na okamžité nasťahovanie, obec Beckov je takmer v predmestí Nového Mesta nad Váhom, v blízkosti rekreačnej zóny Zelená voda, v blízkosti diaľničného navádzača, rodinný dom svojou kvalitou a polohou poskytne skutočne pohodlné bývanie pre väčšiu rodinu, s maximálnym súkromím.

Žádné mí­sto k dispozici
No reviews for house
V prípade Vášho záujmu nás prosím neváhajte osloviť na dostupných kontaktoch uvedených v sekcii kontakt, alebo pomocou integrovaného kontaktného formulára

RODINNÉ DOMY, CHATY A INÉ

RODINNÉ DOMY

BYTY

BYTY

POZEMKY

POZEMKY

S5 BOX

WEBHOSTING EARTH