Slovak Czech English German Hungarian
Dolné Sŕnie - Rodinný dom
1,00 EUR
Dolné Sŕnie.
Dolné Sŕnie - Rodinný dom
Výpis stavu: Aktívny
Číslo ponuky: 181
Typ reality: na predaj
Miestnosti: 4
Spálne: 3
Postavené (alebo vlastníctvo pozemku) od roku: 1956
Veľkosť pozemku: 1292 m²
Rozloha priestorov: 226 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový vidiecky  dom v obci Dolné Srnie. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou s následnou kolaudáciou vo februári 2019. Pri rekonštrukcii  boli použité  kvalitné materiály, pričom sa prihliadalo, aby si domček zachoval vidiecky štýl. Pôvodná stavba domu je z pálenej a nepálenej tehly, podkrovie je z porfixu + SDK priečky,  prístavba je už riešená z pálenej tehly. Dom je zložený z obytnej časti, plus hospodársky trakt. Dispozícia obytnej časti : zádverie so vstupom do medzi chodby, v ktorej sa nachádza samostatné WC, kúpeľňa so sprchovým kútom, vstup do kuchyne, ktorá je priechodná s obývacou izbou. V zadnej časti chodby je vstup do spálne, dominantou chodby sú samonosné drevené schody, ktoré vedú do oddychovej zóny domu. Dispozícia tejto časti je : malá galéria  s príjemným posedením pod strešným okienkom, 2 samostatné spálne, rodinná kúpeľňa s vaňou plus WC. Hlavná, rodičovská spálňa je úžasná  svojou veľkosťou a tiež atypickými strešnými oknami. Súčasťou  spálne je  šatník.

Dom sa predáva kompletne novozariadený, vrátane kuchyne, kuchynskej linky  a zabudovaných spotrebičov. Vykurovanie domu je riešené plynovým kondenzačným  kotlom , pričom v kuchyni a spálni je alternatívna možnosť prikúrenia krbovými kachľami na pevné palivo. Hospodárska časť domu, ktorá je pevne pripojená k hlavnej časti domu,  prešla tiež kompletnou rekonštrukciou. Sú to štyri miestnosti so samostatným vstupom zo dvora, s novými omietkami, podlahami, drevenými podvalmi, s elektrickou prípojkou  + 380v. Momentálne sú tieto miestnosti využívané ako letná kuchyňa, dielňa, technická miestnosť a skladový priestor. Nad hospodárskou časťou je veľký povalový priestor.

Pozemok prislúchajúci k domu je vydláždený, upravený, v zadnej časti domu sa nachádza nádherná záhrada, s výsadbou okrasných kvetín, krovín, ovocných stromov. Svahovými tvárnicami bola vytvorená kaskáda, ktorá predeľuje vstup priamo do záhrady, nakoľko celá záhrada je do mierneho svahu.   Na pozemku sú dva  drevené altánky, v jednom z nich je zavedená elektrická prípojka, altánky je možné  uzavretia fóliou.Dom je napojený na elektrinu, plyn, obecný vodovod, má vlastnú  skružovú studňu s ponorným čerpadlom, táto voda je využívaná na zalievanie záhrady. / na pozemku je 5 existujúcich točiek určených na závlahu/, odpad z domu je riešený do žumpy. Okná a vstupné dvere do domu sú plastové, strešná krytina domu je plechová, obytná časť domu je zateplená styrconom. Elektrina je vedená v medi, pričom sú vytvorené 3 rozvodné skrine. Úžitková plocha domu je 226,6 m2, obytná plocha má  129 m2, dom má energetický certifikát triedy "B".

Celkove domček bol zrekonštruovaný s citom, veľmi vkusne, vzhľadom k tomu, že sa predáva kompletne zariadený, je vhodný na okamžité nasťahovanie, vnútorný dvor poskytne novému majiteľovi absolútne súkromie. Prislúchajúci pozemok k domu je 1292 m2. Pred domom sú vytvorené  3 parkovacie miesta.

Žádné mí­sto k dispozici
No reviews for house
V prípade Vášho záujmu nás prosím neváhajte osloviť na dostupných kontaktoch uvedených v sekcii kontakt, alebo pomocou integrovaného kontaktného formulára

RODINNÉ DOMY, CHATY A INÉ

RODINNÉ DOMY

BYTY

BYTY

POZEMKY

POZEMKY

S5 BOX