Slovak Czech English German Hungarian
Rodinný dom - Nové Mesto nad Váhom
149.000,00 EUR
Nové Mesto nad Váhom.
Rodinný dom - Nové Mesto nad Váhom
Výpis stavu: Aktívny
Číslo ponuky: 179
Typ reality: na predaj
Miestnosti: 4
Spálne: 3
Postavené (alebo vlastníctvo pozemku) od roku: 2019
Veľkosť pozemku: 618 m²
Rozloha priestorov: 141 m²

! Znížená cena ! Ponúkame Vám na predaj  novostavbu 4 izbového rodinného domu typu bungalov v Novom Meste nad Váhom.  Jedná sa o jednopodlažný rodinný dom so zastavanou plochou 172 m2 ( úžitkovou plochou 141 m2) a  prislúchajúcim pozemkom o výmere 618 m2. Dispozícia domu : predsieň, technická miestnosť s WC, kuchyňa s komorou, obývačka s jedálňou, 3 x izba,   kúpeľňa s WC, terasa.   Dom je napojený na elektrinu, vlastnú studňu a kanalizácia je riešená žumpou. Dom sa predáva v štádiu holodom.    V prípade rýchleho jednania dohoda s cenou možná.

Spoločnosť DIMARKO REAL, s.r.o. ako predávajúci a zároveň aj zhotoviteľ stavby je obchodná spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu od roku 2013, ktorá má za sebou stovky spokojných klientov.

Počas celej výstavby bol riadne vedený stavebný denník a nehnuteľnosť postavili výhradne slovenský pracovníci, a to z prvotriednych výrobkov zakúpených na Slovensku, čo zabezpečuje trvácnosť, kvalitu a hodnotu stavby aj mnoho rokov po jej zakúpení.

V prípade vážneho záujmu o kúpu môže predávajúci doložiť presný zoznam použitých materiálov, ktoré boli zakúpené výhradne na Slovensku a k týmto sú riadne účtovné doklady.

Žádné mí­sto k dispozici
No reviews for house
V prípade Vášho záujmu nás prosím neváhajte osloviť na dostupných kontaktoch uvedených v sekcii kontakt, alebo pomocou integrovaného kontaktného formulára

RODINNÉ DOMY, CHATY A INÉ

RODINNÉ DOMY

BYTY

BYTY

POZEMKY

POZEMKY

S5 BOX

WEBHOSTING EARTH