Slovak Czech English German Hungarian
5 izb. byt v Novom Meste nad Váhom
130.000,00 EUR
Nové Mesto nad Váhom, Tematínska ulica.
 5 izb. byt v Novom Meste nad Váhom
Výpis stavu: Aktívny
Číslo ponuky: 234
Typ reality: na predaj
Miestnosti: 5
Spálne: 4
Postavené (alebo vlastníctvo pozemku) od roku: 1987
Rozloha priestorov: 95 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 5 izbový  panelový byt  o výmere 95,35 m2 v Novom Meste nad Váhom, ulica Tematínska. Byt sa nachádza na 3. poschodí obytného domu, pričom na každom poschodí sú 3 byty. Dispozične je byt dobre riešený, všetky izby sú nepriechodné, prístupné z chodby .  Vzhľadom k počtu izieb je byt vhodný na bývanie a aj na vytvorenie pracovného kútika, homme office.  Byt prešiel   postupnou rekonštrukciou : vymurovanie bytového jadra , výmena podláh, nová kuchynská linka. Pri výmene kuchynskej linky majitelia   doriešili možnosť stolovania v priestoroch kuchyne. Veľkou výhodou bytu je existujúca komora. Výhľad z balkóna, na ktorý sa vychádza z obývačky, je priamo na Kamennú. Súčasťou bytu je nemurovaná pivnica v suteréne obytného domu.

Byt sa predáva kompletne zariadený / okrem osobných vecí majiteľov bytu /

Obytný dom, v ktorom sa byt nachádza,  má vymenenú, zateplenú strechu, je zateplený, s fasádnym náterom,  okná v spoločných priestoroch sú vymenené, taktiež vstupné dvere s elektronickým vrátnikom sú vymenené.

Bytový dom sa nachádza v už zastavanej lokalite, s množstvom zelene vo vnútorných  dvoroch, v tesnej blízkosti materskej školy, základnej školy, obchodného centra.

Žádné mí­sto k dispozici
No reviews for house
V prípade Vášho záujmu nás prosím neváhajte osloviť na dostupných kontaktoch uvedených v sekcii kontakt, alebo pomocou integrovaného kontaktného formulára

RODINNÉ DOMY, CHATY A INÉ

RODINNÉ DOMY

BYTY

BYTY

POZEMKY

POZEMKY

S5 BOX

WEBHOSTING EARTH