Slovak Czech English German Hungarian
3 izbový byt - Nové Mesto nad Váhom
89.900,00 EUR
Nové Mesto nad Váhom, Piešťanská.
3 izbový byt - Nové Mesto nad Váhom
Výpis stavu: Aktívny
Vlastnosť reality: Byt
Číslo ponuky: 195
Typ reality: na predaj
Miestnosti: 3
Spálne: 2
Postavené (alebo vlastníctvo pozemku) od roku: 1976
Garáže: 1
Rozloha priestorov: 68 m²

! Znížená cena ! Ponúkame na predaj pekný slnečný 3 izbový tehlový byt o výmere 68,6 m2 v Novom Meste nad Váhom, ulica Piešťanská. Byt sa nachádza na 1. poschodí obytného domu, pričom na každom poschodí je iba jeden byt, čiže v tomto vchode sú 4 byty.

Predávaný byt je po kompletnej rekonštrukcii :

-        Bezpečnostné vstupné dvere Adlo, elektroinštalácia v medi, interiérové dvere aj  obložky z masívu – drevené, kuchynská linka na mieru so vstavanou chladničkou, mrazničkou a umývačkou riadu, vymurovaná kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, nové radiátory Korado s pomerovými meračmi tepla, plastové okná.

-        Podlahy v byte sú plávajúce, plus dlažba. V izbách sú vstavané skrine, ktoré tvoria súčasť bytu.  Orientácia okien je východ -západ. Obytný dom, v ktorom sa byt nachádza má zrekonštruovanú strechu, plastové okná v spoločných priestoroch, nové vstupné dvere. Pozemok okolo domu je čiastočne oplotený, uzatvorený.      

Súčasťou bytu je murovaná pivnica o výmere cca 6 m2, s bytom sa predáva aj murovaná garáž, s montážnou jamou,  o výmere 19 m2, ktorá je priamo pri obytnom dome.  

 

Žádné mí­sto k dispozici
No reviews for house
V prípade Vášho záujmu nás prosím neváhajte osloviť na dostupných kontaktoch uvedených v sekcii kontakt, alebo pomocou integrovaného kontaktného formulára

RODINNÉ DOMY, CHATY A INÉ

RODINNÉ DOMY

BYTY

BYTY

POZEMKY

POZEMKY

S5 BOX

WEBHOSTING EARTH