Slovak Czech English German Hungarian
3 - izbvoý byt - Hôrka nad Váhom
74.000,00 EUR
Hôrka nad Váhom.
3 - izbvoý byt - Hôrka nad Váhom
Výpis stavu: Aktívny
Číslo ponuky: 169
Typ reality: na predaj
Miestnosti: 3
Spálne: 2
Postavené (alebo vlastníctvo pozemku) od roku: 1965
Veľkosť pozemku: 371 m²
Rozloha priestorov: 77 m²

EXKLUZÍVNE - ak hľadáte zaujímavú alternatívu bývania na dedine, ale rodinný dom je pre Vás príťažou, ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v tehlovom obytnom dome v obci Hôrka nad Váhom. Obytný dom, resp. rodinný dom, v ktorom sú len dva samostatné byty, má novú strešnú krytinu, latovanie, nové zvody, opravené komíny, zrekonštruované elektrické vedenie v spoločných priestoroch, vymaľované spoločné priestory. Predávaný 3 izbový byt s rozlohou 77 m2 je na prízemí s nasledovnou dispozíciou : veľká vstupná hala, z ktorej sú vchody do nepriechodných izieb, kúpeľňa, kuchyňa,  samostatné WC s umývadlom. Kuchyňa má okrem vstupu zo vstupnej haly  východ do dvora, na pozemok.  Elektrina bola v celom byte kompletne vymenená pred 4 rokmi. Omietky v celom byte sú nové, stropy znížené s bodovými svetlami, s tepelnou izoláciou. Podlahy v izbách a  v kuchyni sú nové, plávajúce, taktiež s tepelnou izoláciou. Interiérové dvere sú z masívu. V suteréne bytového domu je technická miestnosť s kotlom, nakoľko byt má vlastné vykurovanie a vlastný ohrev teplej vody, malá dielnička s novými rozvodmi elektriny, komora - spolu s výmerou 16,54 m2.

Na pozemku je plechová garáž, drevený altánok, okrasná výsadba, 30 m hlboká vŕtaná studňa s novým čerpadlom. Prislúchajúci pozemok  k tomuto bytu je 371 m2 . Mesačné náklady pre 3 osoby 140.- Eur.

Žádné mí­sto k dispozici
No reviews for house
V prípade Vášho záujmu nás prosím neváhajte osloviť na dostupných kontaktoch uvedených v sekcii kontakt, alebo pomocou integrovaného kontaktného formulára

RODINNÉ DOMY, CHATY A INÉ

RODINNÉ DOMY

BYTY

BYTY

POZEMKY

POZEMKY

S5 BOX