Slovak Czech English German Hungarian
3 izb. byt s vlastným kúrením
114.000,00 EUR
Trenčianska Turná.
3 izb. byt s vlastným kúrením
Výpis stavu: Aktívny
Vlastnosť reality: Byt
Číslo ponuky: 239
Typ reality: na predaj
Miestnosti: 3
Spálne: 2
Postavené (alebo vlastníctvo pozemku) od roku: 2011
Rozloha priestorov: 70 m²

! Rezervácia ! V peknej tichej lokalite obce Trenčianska Turná – predmestie Trenčína – ponúkame na predaj 3 izbový byt v obytnom dome , na III., poslednom poschodí pod strechou. Obytný dom je kompletne zrekonštruovaný, zateplený, má vymenené okná v spoločných priestoroch, vstupné dvere s elektronickým vrátnikom. Okolie obytného domu je oplotené, celý komplex uzavretý, s bezproblémovým parkovaním vo vnútornom dvore. Veľkou výhodou vlastníkov bytov je aj užívanie priľahlého pozemku, ktorý je vo vlastníctve obce – na tomto pozemku sú postavené garáže, plus malé ihrisko pre deti.

Priamo oproti obytnému domu sa nachádza  veľké obecné ihrisko, v tesnej blízkosti je škôlka, škola, zdravotné stredisko, obchodíky.

Lokalita je veľmi pekná, tichá, vhodná pre rodiny s deťmi.

Ponúkaný byt spadá do kategórie novostavieb, nakoľko tento byt je nadstavbou pôvodne dvoj poschodového obytného domu, ktorá bola zrealizovaná v roku 2011.

Byt - za malým zádverím, kde je umiestnená vstavaná skriňa – šatník, je vchod do samotného bytu. Byt je veľmi dobre dispozične riešený – viď pôdorys - .

Jeho súčasťou je  pivnica  o výmere 4 m2, v suteréne obytného domu, plus parkovacie miesto vo dvore.

Vzhľadom k tomu, že obytný dom bol kompletne zrekonštruovaný, zateplený, má vlastnú správcovskú spoločnosť sú mesačné náklady pre 4 osoby 100.- Eur mesačne, Čím prispieva aj VLASTNÉ KÚRENIE A OHREV  VODY, plynovým kondenzačným kotlom.

Byt bude voľný najneskôr 31.08.2021

Žádné mí­sto k dispozici
No reviews for house
V prípade Vášho záujmu nás prosím neváhajte osloviť na dostupných kontaktoch uvedených v sekcii kontakt, alebo pomocou integrovaného kontaktného formulára

RODINNÉ DOMY, CHATY A INÉ

RODINNÉ DOMY

BYTY

BYTY

POZEMKY

POZEMKY

S5 BOX

WEBHOSTING EARTH