Slovak Czech English German Hungarian
3 - izbový byt Nová Ves nad Váhom
73.000,00 EUR
Nová Ves nad Váhom.
3 - izbový byt Nová Ves nad Váhom
Výpis stavu: Aktívny
Číslo ponuky: 252
Typ reality: na predaj
Miestnosti: 3
Spálne: 2
Postavené (alebo vlastníctvo pozemku) od roku: 1978
Rozloha priestorov: 79 m²

V bočnej tichej uličke v Novej Vsi  nad Váhom medzi rodinnými domami ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt s loggiou o výmere 79 m2 a garážou  o výmere 15 m2.

Byt sa nachádza na II. poschodí  murovanej  4 bytovky,  orientácia bytu je východ – západ.

Dispozičné usporiadanie bytu je dobré – všetky izby sú prístupné z chodby, bytové jadro je vymurované, samostatné WC.

V kúpeľni je umiestnený elektrický bojler na vlastný  ohrev vody. Vykurovanie bytu je vlastné, kotol na pevné palivo je umiestnený na prízemí, v samostatnej technickej miestnosti, ktorá slúži aj ako dielňa.

Byt je čiastočne zrekonštruovaný: plastové okná, nové rozvody kúrenia s radiátormi, nová elektrina, zánovná Kuchynská linka. Súčasťou bytu je murovaná pivnica.

Byt je zaujímavý svojou polohou,  vlastným kúrením, nízkymi nákladmi na bývanie, bezproblémovým parkovaním – existujúca garáž – plus súčasťou bytu je záhradka  s altánkom a sedením v  užívaní .

Nová Ves n/Váhom je známa ako hubárska oblasť, obklopená Považským Inovcom, s dobrou občianskou vybavenosťou, s výborným prístupom na Diaľnicu D1, Bratislava-Žilina.

Žádné mí­sto k dispozici
No reviews for house
V prípade Vášho záujmu nás prosím neváhajte osloviť na dostupných kontaktoch uvedených v sekcii kontakt, alebo pomocou integrovaného kontaktného formulára

RODINNÉ DOMY, CHATY A INÉ

RODINNÉ DOMY

BYTY

BYTY

POZEMKY

POZEMKY

S5 BOX

WEBHOSTING EARTH