Slovak Czech English German Hungarian
Výpis stavu: Aktívny
Vlastnosť reality: Byt
Číslo ponuky: 213
Typ reality: na predaj
Miestnosti: 3
Spálne: 2
Postavené (alebo vlastníctvo pozemku) od roku: 2021
Rozloha priestorov: 78 m²

                   Bytový dom Čachtice – dostupné bývanie v modernom bytovom dome   

V peknej  tichej lokalite, takmer v centre obce Čachtice, ponúkame na predaj  trojizbové byty  v  tehlovom  3 poschodovom  obytnom dome,  bez   výťahu. Stavba je postavená zo štandardných materiálov, obvodové a vnútorné múry z pálenej tehly, stropy monolitové. Obvodový plášť bude zateplený. Na každom poschodí sa nachádzajú 4 byty, bonusom bytov v prízemnej časti bude uzavretá terasa.  Vykurovanie bytov a ohrev teplej vody  bude riešené  centrálnou kotolňou  v  prízemnej časti. V bytovom dome je 6 dvojizbových bytov s úžitkovou výmerou  cca 58 m2, a 8 trojizbových bytov s úžitkovou výmerou cca  80 m2. Ku každému bytu prislúcha pivnica v prízemnej časti domu, parkovacie miesto + možnosť dokúpenia samostatnej  garáže . Predpokladaná kolaudácia obytného domu a následné odovzdanie bytov novým vlastníkom je plánované na 07/2021. Byty budú odovzdávané ako holobyt, s možnosťou ukončenia v štandardnom prevedení, všetko podľa dohody a priania budúcich vlastníkov bytov.

Obec Čachtice je vzdialená od Nového Mesta nad Váhom cca 6 km,  s veľmi dobrou  dostupnosťou na diaľničný privádzač. Je zaujímavá svojou polohou ako turistická lokalita, s výbornou občianskou vybavenosťou / škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň, súkromné obchodíky, reštaurácie.../ a  pekným vybudovaným námestím.

Žádné mí­sto k dispozici
No reviews for house
V prípade Vášho záujmu nás prosím neváhajte osloviť na dostupných kontaktoch uvedených v sekcii kontakt, alebo pomocou integrovaného kontaktného formulára

RODINNÉ DOMY, CHATY A INÉ

RODINNÉ DOMY

BYTY

BYTY

POZEMKY

POZEMKY

S5 BOX

WEBHOSTING EARTH